Naprawa „Ups… Wystąpił błąd serwera i Twój e-mail nie został wysłany. (# 007) ”

Więc piszesz wiadomość e-mail, weryfikujesz ją i naciskasz przycisk wysyłania, aby zobaczyć komunikat o błędzie # 007. Może cię zdruzgotać. Nie martw się, to powszechny problem i łatwo go rozwiązać. Zróbmy to w 5 łatwych krokach.


błąd serwera Gmail 007

Gmail jest obecnie jedną z największych sieci e-mailowych, ale nie jest wolna od błędów i błędów. Błąd serwera Gmaila 007 to najczęstsze błędy, z jakimi spotykają się użytkownicy, i choć może wydawać się to powodem do niepokoju, rozwiązanie tego problemu jest dość łatwe.

Pierwsze pytanie, które przychodzi do głowy – czy coś jest nie tak z Google, czy też mój komputer znów działa nieprawidłowo? Odłóż na bok swoje zmartwienia. Nie ma nic złego w komputerze, ponieważ jest to problem związany z Google, ale możesz go rozwiązać.

Jak więc rozwiązać problem związany z Google? Problem jest ogólnie powiązany z funkcjami Laboratorium Gmaila. Są to funkcje, które użytkownicy mogą włączyć lub wyłączyć zgodnie z ich upodobaniami.

Ponieważ Google nadal wypróbowuje nowe funkcje i wprowadza nowe elementy, z których niektóre mogą być wstępnie włączone, takie błędy mogą wystąpić w dowolnym momencie.

Zabawa z tymi funkcjami i korygowanie tego, co złe, może rozwiązać problem.

Naprawianie błędu serwera Gmaila 007

„Ups… wystąpił błąd serwera i Twój e-mail nie został wysłany. (# 007) ”błąd jest łatwy do naprawienia i nie wymaga dużej wiedzy technicznej. Oto przewodnik krok po kroku:

 1. Otwórz Gmaila w dowolnej przeglądarce i zaloguj się na swoje konto.
 2. W prawym górnym rogu zobaczysz ikonę, która wygląda jak skrzynia biegów. Kliknij i wybierz „Ustawienia”.
 3. ustawienia Gmaila

 4. Tutaj znajdź kartę „Lab” (zaawansowane) i kliknij ją.
 5. karta zaawansowana Gmaila

 6. Wyłącz wszystkie dostępne opcje.
 7. Gmail wyłącza wszystkie opcje

 8. Jesteś skończony. Zamknij i ponownie otwórz przeglądarkę.

W ten sposób w większości przypadków rozwiązany zostanie błąd Gmaila 007. Jeśli jednak tak nie jest, możesz wypróbować poniższe rozwiązania.

Bardziej szczegółowe rozwiązania!

Powyższe kroki mogą w niektórych przypadkach nie działać lub problem może w końcu wrócić. W takim przypadku wypróbuj następujące opcje:

 1. Zaktualizuj przeglądarkę, jeśli dostępna jest nowsza wersja.
 2. Wyczyść pamięć podręczną i pliki cookie (otwórz Ustawienia Google Chrome, a następnie przewiń do przycisku Zaawansowane).
 3. Gmail wyczyść dane przeglądania

  Gmail wyczyść pliki cookie i pamięć podręczną

 4. Wyłącz wszystkie dodatki i rozszerzenia przeglądarki, ponieważ mogą one spowodować nieprawidłowe działanie Gmaila.
 5. Wyłącz program antywirusowy. Może to wydawać się dziwne dla niektórych użytkowników, ale program antywirusowy może powodować ten problem. W takim przypadku napisz do firmy antywirusowej i wyjaśnij im problem. Mogą stanowić rozwiązanie.
 6. Otwórz Gmail ze wszystkimi wyłączonymi opcjami na karcie Zaawansowane.

Mamy nadzieję, że jedno z tych rozwiązań pomogłoby ci pozbyć się problemu. Jeśli jesteś ciekawską duszą, zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami na temat „ups… wystąpił błąd serwera, a Twój e-mail nie został wysłany. (# 007) ”.

Laboratorium „Wysyłanie w tle”: co robi?

Funkcja wysyłania w tle może być przydatna, ale nie jest konieczna, dlatego nie należy zastanawiać się dwa razy przed jej wyłączeniem, jeśli powoduje wyświetlanie błędów w Gmailu.

Ta funkcja pozwala Gmailowi ​​działać w tle, tzn. Kontynuować wysyłanie wiadomości e-mail nawet po wyjściu z okna. Wielu z nas pisze e-mail, kliknij Wyślij i idź, aby zrobić coś innego na naszym koncie, nie czekając na zakończenie procesu wysyłania.

Ta funkcja zapewnia zakończenie procesu i wysłanie wiadomości e-mail. Ta funkcja pomaga zaoszczędzić czas, ale w niektórych przypadkach może działać nieprawidłowo i powodować błędy.

W takim przypadku dezaktywacja może być jedyną opcją. Możesz jednak spróbować go ponownie aktywować i sprawdzić, czy coś się zmieniło, czy nadal pojawia się komunikat „ups… wystąpił błąd serwera i wiadomość e-mail nie została wysłana. (# 007) ”.

Co się stanie, jeśli nadal otrzymuję komunikat „Ups… Wystąpił błąd serwera, a Twój adres e-mail nie został wysłany (# 007)”, nawet po wyłączeniu wyszukiwania w tle?

Podczas gdy tło jest winnym 95% przypadków, niektóre inne problemy mogą również prowadzić do błędu # 007. W takim przypadku powinieneś wypróbować wszystkie inne sztuczki podane powyżej. Działają, ale znaleźliśmy przypadki, w których nic nie działało.

W takim scenariuszu jedyną opcją może być ponowna instalacja przeglądarki lub wypróbowanie z innego urządzenia. Możesz także wypróbować aplikację. Ponadto, jeśli działa na innych urządzeniach, problem może dotyczyć komputera lub oprogramowania, a nie ustawień Gmaila.

Inne porady obejmują:

 1. Czekanie. Daj mi trochę czasu. Może upłynąć trochę czasu, zanim wszystko wróci do normy.
 2. Rozważ ponowne uruchomienie przeglądarki i komputera, aby zmiany odniosły skutek.
 3. Upewnij się, że to # 007. Niektóre błędy mogą wyglądać podobnie, ale nie są. Kod jest najlepszym sposobem identyfikacji błędu Gmaila.
 4. Usuń załączniki, jeśli takie istnieją, i dwukrotnie sprawdź adresy nadawcy.

Te wskazówki pomogą Ci pozbyć się „Ups… Wystąpił błąd serwera, a Twój e-mail nie został wysłany. (# 007) ”. Czasami najlepszą opcją jest czekanie, ponieważ niektóre błędy mogą być tymczasowe.

Ostatnie słowo

„Ups… wystąpił błąd serwera i Twój e-mail nie został wysłany. (# 007) ”błąd może być dużą przeszkodą, ale z kilkoma prostymi rozwiązaniami. Ponieważ Google stale się zmienia, błędy te są zwykle tymczasowe.

Nie panikuj, jeśli musisz wyłączyć niektóre funkcje. Możesz spróbować włączyć je później, a problem może nie występować, ponieważ Google wydaje również łatki i wprowadza zmiany w wewnętrznej bazie danych, aby pozbyć się problemów.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me