Dreamhost Coupon Code 2020 ⇒ 54% ZĽAVA + bezplatná doména, SSL, ochrana osobných údajov

Tu sme poskytli Kódy kupónov Dreamhost a propagačné kódy vrátane Kupón Dreampress ktoré fungujú v roku 2020. Dreamhost je najobľúbenejší a WordPress odporúča hosťovanie takže si môžete vybrať bez obáv.


Kód kupónu Dreamhost 2020

Tu získate zľavy Dreamhost pre všetky hostingové plány, ako sú web hosting, hosting WordPress, VPS hosting, vyhradený hosting, cloud hosting atď. Ak si neprajete prečítať celý článok, jednoducho kliknite na nasledujúci odkaz a aktivujte zľava.

Získajte 47% zľavu na Dreamhost Hosting teraz

Kupóny Dreamhost

Tu nájdete všetky ponuky zliav, ktoré sú k dispozícii s rôznymi hostingovými plánmi Dreamhost. Ak chcete získať zľavu, kliknite na odkaz „Získať zľavu“ a potom sa zaregistrujte pre svoj plán.

Hosting TypeDiscountDiscount Link
Zdieľaný hosting54% ZĽAVAZískajte zľavu
DreamPress
(Managed WP Hosting)
ZĽAVA 16%Získajte zľavu
WooCommerce HostingZĽAVA 16%Získajte zľavu
Hosting VPS33% ZĽAVAZískajte zľavu
Dedikovaný hostingZĽAVA 11%Získajte zľavu

Dôležité poznámky:

 • Dreamhost neponúka žiadny zľavový kód na obnovenie hostingu, preto si vyberte dlhší plán hostenia, aby ste získali čo najväčšiu výhodu.
 • Dreamhost poskytuje 97-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže nečakajte na hosťovanie Dreamhost. V prípade, že sa vám služba Dreamhost nepáči, zrušíte ju do 97 dní.

Ako používať Dreamhost kupóny?

Proces využívania propagačnej ponuky na webhostinge spoločnosťou Dreamhost je pomerne jednoduchý. Tu nájdete nad touto sekciou zľavnený odkaz. Kliknite na tento odkaz.

Po kliknutí na odkaz budete presmerovaný na webovú stránku Dreamhost a tam získate zľavnenú cenu. Ak chcete získať zľavu, nemusíte tam zadávať kupón ani propagačný kód

Poznámka: Ak chcete získať maximálnu zľavu na akýkoľvek hostingový plán, vždy vyberte ročný hostingový plán.

O Dreamhost

Spoločnosť DreamHost, ktorá bola uvedená na trh v roku 1996, začala poskytovať webhostingové služby v roku 1997. DreamHost sa hrdo chváli svojimi službami ako jedna z najstarších a najlepších na trhu. V súčasnosti je jedným z najlepších hostiteľov WordPress na celom svete.

S viac ako 400 000 zákazníkmi a viac ako 200 zamestnancami má DreamHost množstvo služieb a funkcií, vďaka ktorým bude váš web určite fungovať bez akýchkoľvek závad..

Spoločnosť ponúka 99,99% záruku dostupnosti. Ak chcete hostiť nový web WordPress alebo PHP alebo ak chcete prejsť na bezpečnejší a rýchlejší server, môžete použiť kupónový kód Dreamhost na využitie veľkých zliav..

Často kladené otázky o kódoch kupónov Dreamhost

Ponúka Dreamhost bezplatný názov domény?

Áno, Dreamhost ponúka bezplatné doménové meno.

Musím mať kupónový kód Dreamhost, aby som získal zľavu?

Nie, stačí kliknúť na náš odkaz na zľavu, ktorý je uvedený vyššie, vybrať vhodný hostingový plán a získať ho na tri roky, aby ste dostali maximálnu zľavu.

Aké zľavy ponúkajú zľavy pre všetky plány Dreamhost?

V súčasnosti ponúka Dreamhost až 47% zľavu na zdieľaný hosting, až 16% zľavu na spravovaný hosting WordPress, 33% zľavu na hosting VPS a 11% zľavu na špecializované hostingové plány.

Aká je politika vrátenia peňazí spoločnosti Dreamhost?

Dreamhost ponúka 97-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak chcete zrušiť službu Dreamhost, môžete ju zrušiť do 97 dní od nákupu hostingu, aby ste dostali iba náhradu za hosťovanú službu.

Musím si kúpiť doménu od Dreamhost alebo si ju môžem kúpiť od iného poskytovateľa služieb?

Spoločnosť povzbudzuje zákazníkov, aby si kúpili doménu od spoločnosti Dreamhost, ale neexistujú pre ňu žiadne tvrdé a rýchle pravidlá. Ak si kúpite doménové meno od akejkoľvek inej spoločnosti, môžete stále používať Dreamhost hosting zmenou nameserverov názvu domény.

Aký je rozdiel medzi WordPress a zdieľaným hostingom??

Pri hostovaní WordPress získate špecifické zdroje WordPress. DreamHost skontroluje použitie podľa inštalácie WordPress a podľa toho vylepší výkon servera. Na druhej strane, zdieľaný hosting sa dá použiť na hostovanie všetkých skriptov vrátane rubínov na koľajniciach atď.

Je Dreamhost ideálny pre profesionálnych programátorov a vývojárov?

Dreamhost poskytuje prístup SSH a špecializovaný ovládací panel, ktorý dokonale funguje pre programátorov a dizajnérov. Môžete tiež využiť prihlásenia podúčtov a hostiť viac webových stránok. V ideálnom prípade Dreamhost navrhuje hosting VPS pre vývojárov a dizajnérov.

Aké spôsoby platby Dreamhost umožňuje?

Dreamhost akceptuje všetky hlavné kreditné karty & PayPal vykonať platbu.

Záverečné slová o kupónovom kóde Dreamhost

Dreamhost je jedným z najpopulárnejších poskytovateľov webhostingových služieb, ktorí pôsobia viac ako 20 rokov. Spoločnosť sa zaoberá predovšetkým hostingom WordPress av skutočnosti je to jeden z mála poskytovateľov hostingu, ktorý odporúča WordPress.

Tu je uvedený zoznam všetkých ponúk Dreamhost na rok 2020. Ak ste zistili, že niektorý z kupónových kódov alebo promo kódov nefunguje, dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v sekcii nižšie. Budeme ich aktualizovať vždy, keď dostaneme nový kupón.

Prečítajte si aj nasledujúce užitočné články,

 • Recenzia Dreamhost 2020
 • Dreamhost Black Friday ponuky

Skontrolujte, či sú za vás nasledujúce ďalšie hostiteľské kupóny!

 • Hostingový kupón A2 do roku 2020
 • Kupón Bluehost
 • Kupóny SiteGround
 • Propagačný kód motora WP
 • Zľavový kód GreenGeeks
 • HostGator Zľava
Kód kupónu Dreamhost 2020
 • Kupóny Dreamhost

 • Kupóny Dreampress

 • Dreampress Coupon 2020

 • Propagačný kód Dreamhost

5

zhrnutie

Vychutnajte si hostingové služby Dreamhost za nízke ceny pomocou našich kupónových kódov pre hosting VPS, vyhradený hosting, spravovaný hosting WordPress, hosting woocommerce a dreampress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me