Tipy pre pridruženého marketingu pre začiatočníkov do roku 2020

Affiliate marketing je jedným z najlepších spôsobov, ako speňažiť svoje webové stránky. Ponúka úplnú kontrolu nad druhmi produktov, ktoré inzerujete, a nepotrebujete žiadny počiatočný kapitál. Okrem toho iba vaše zručnosti obchodníka a bloggera určujú zárobky.


Affiliate marketing je ideálny pre tých, ktorí začínajú v obchodnom svete. A v affiliate marketingu je veľa peňazí. Webhosting ovláda webhostingový tribunál podľa odhadu, že toto odvetvie má na celom svete hodnotu 12 miliárd dolárov.

Tipy pre pridružený marketingTipy pre pridružený marketing

Nikto nevie presný počet pridružených spoločností tam, ale sú v stovkách tisícoch alebo možno miliónoch. A to znamená, že konkurencia je tvrdá.

Nechceme vás vystrašiť, ale dať veci do perspektívy. Rovnako ako akékoľvek iné podnikanie, stať sa úspešným pridruženým subjektom si vyžaduje tvrdú prácu.

Takže, ak ste novým v pridruženom marketingu alebo ak si chcete vylepšiť svoje zručnosti, zhromaždili sme zoznam najlepších tipov pre pridruženého marketingu, ktoré môžu začiatočníci využiť v roku 2020, aby vám pomohli na ceste.

Tu sú:

 • Spojte sa so svojím publikom
 • Vyberte tú správnu affiliate sieť
 • Optimalizujte rýchlosť webových stránok
 • Prejdite na mobilné zariadenie
 • Napíšte čo viete

Spojte sa so svojím publikom

Nerobte chybu, používatelia rozpoznávajú pridružené odkazy. Každý deň je bombardovaný reklamami a je potrebné vynaložiť úsilie, aby si používateľ kúpil. Vyplnenie blogu plného odkazov vás nikam nedostane.

Je dôležité pochopiť, že návštevníci kliknú na odkazy, iba ak vám budú dôverovať. Vytvorte si vzťah so svojím publikom skôr, ako im niečo predáte.

Do svojich webových stránok tiež pridajte trochu seba. Uistite sa, že vaše publikum vie, kto s nimi hovorí, a pridajte svoj osobný kontakt so všetkým. To vytvára dôveru.

Využite všetky možné kanály na interakciu s publikom. Vytvorenie zoznamu e-mailov je dobrý spôsob, ako informovať všetkých o novom obsahu. Využite sociálne médiá na vytvorenie pevnejšieho spojenia s publikom.

Vyhnite sa tomu, aby každé sociálne médiá uverejňovali pridružené odkazy. Skutočný obsah s príležitostným odkazom je oveľa lepší.

Zvážte dokonca vlog alebo podcast alebo webináre. To je skvelé pre to, aby sa publikum cítilo viac ako osobné spojenie. Môže to priniesť čistý zisk ako tisíc príspevkov prepojených na iné stránky.

Vyberte tú správnu affiliate sieť

Toto je jeden z prvých krokov k tomu, aby ste sa stali pridruženým subjektom. Bohužiaľ, nesprávne rozhodnutie môže váš život zbytočne sťažiť.

Takže nezabudnite vyberte si pridruženú sieť ktorý vyhovuje vašim potrebám. Budete mať oveľa jednoduchšie hľadanie produktov na trhu.

Ak chcete predávať fyzické produkty, ako sú napríklad kosačky na trávu, nevyberajte sieť, ktorá sa špecializuje na softvér.

Preskúmajte aj pridružené programy. Nestačí sa len s tým prvým, ktorý vyzerá dobre. Možno existuje pridružená sieť s lepšími produktmi alebo vyššími províziami.

Skontrolujte reputáciu siete a vždy si prečítajte podmienky používania. Ak sa dozviete, že na ceste nie sú žiadne nepríjemné prekvapenia, získate pri práci pokoj.

Prečítajte si tiež: Top 10 najvyšších platiacich pridružených sietí

Optimalizujte rýchlosť webových stránok

Nespočetné nevýhody sú spôsobené pomalými rýchlosťami načítania. Jednak rýchlosť ovplyvňuje hodnotenie vyhľadávania. Dlhé doby zaťaženia tiež dráždia návštevníkov. To znamená menšiu návštevnosť, menej konverzií a horšiu mieru prekliknutia.

Google si uvedomil dôležitosť rýchleho načítania už pred rokmi. Následne sa vždy usilujú o rýchlejšie stránky. Rok 2019 už celkovo zaznamenal významné zlepšenie rýchlosti.

Webové stránky sa v roku 2020 zrychlia. Nechcete byť jediní, ktorí zostanú s pomalými webmi. Skúšobné časy zaťaženia pravidelne a implementovať najnovšie techniky na zlepšenie rýchlosti stránok.

Ak je váš web rýchly, získava viac návštevníkov, ktorí sú spokojní z dôvodu plynulého používania na mieste a majú tendenciu kupovať viac produktov, ktoré sa predávajú na trhu..

Prejdite na mobilné zariadenie

Všetci trávime toľko času na našich počítačoch, že je ťažké uveriť, že väčšina prenosov skutočne pochádza z mobilných zariadení. Ale je to pravda. Približne 53% všetkých internetových aktivít pochádza z mobilných telefónov a tabletov.

Napriek tomu má väčšina mobilných stránok hroznú optimalizáciu. Stačí sa pozrieť na štatistiky. Na začiatku roku 2018 trvalo úplné načítanie priemernej mobilnej stránky za 22 sekúnd. Najnovšie správy ukazujú, že dnes trvá približne 15 sekúnd. Je to zlepšenie, ale stále je to strašne pomalé.

Toto je problém, ale je to tiež príležitosť pre vaše stránky vyniknúť. Optimalizujte ju pre mobilné prehliadanie a 53% používateľov sa vám dostane do stáda.

Existuje niekoľko spôsobov, ako vytvoriť web mobily. Google je mobilný testovací nástroj informuje vás, či je potrebné vylepšiť vaše webové stránky pre mobilné zariadenia.

Medzi osvedčené postupy na zlepšenie rýchlosti mobilných stránok patrí optimalizácia obrázkov pre mobilné zariadenia a používanie AMP. Accelerated Mobile Pages je iniciatíva s otvoreným zdrojom, ktorá vám umožňuje vytvárať stránky s minimálnym kódom. Na mobilné zariadenia sa tieto stránky môžu načítať až štyrikrát rýchlejšie.

Napíšte čo viete

Spisovatelia vždy dostanú túto radu. Ak píšete svoj vlastný blog, pravdepodobne ste to už tiež počuli.

To platí dvakrát pre pridružených obchodníkov. Nezabudnite, že používatelia nakupujú iba od dôveryhodných používateľov. Najlepším spôsobom, ako vyzerať ako autorita na určitú tému, je v skutočnosti jeden.

Môže to znieť zbytočne, ale je to pravda. Existuje veľa obchodníkov, ktorí nevedia, čo propagujú. A určite si môžete slepo dať dobré recenzie, aby ste zarobili pár babiek. Keď však propagujete zlý produkt, nikto na vaše odkazy znova neklikne.

Povedal Warren Buffett, “Vybudovanie reputácie trvá 20 rokov a jej zničenie trvá päť minút.” Affiliate marketing potvrdzuje tento sentiment. Jedna chyba môže navždy zničiť vašu povesť.

Nechceme vás tým odkladať. Ak viete, o čom píšete, získate hviezdnu reputáciu. Ale je to niečo, čo musíte stavať postupne. Akonáhle ho dosiahnete, výsledky odôvodnia úsilie.

Najlepším riešením je skontrolovať každý produkt pred jeho propagáciou. Ak to nie je možné, aspoň sa ubezpečte, že váš výskum je čo najúplnejší.

Po vytvorení názvu si môžete obchodníkov vyžiadať, aby posielali produkty na kontrolu. Týmto spôsobom nebudete musieť riskovať nepresné posúdenie.

záver

Svet affiliate marketingu je komplikovaný a hoci je ľahké stať sa pridruženým subjektom, učenie sa lán môže nejaký čas trvať. Nenechajte sa odradiť, ak pri prvom pokuse nedôjde k dokonalosti. Postupujte podľa našich sprievodcov affiliate marketingom, vytrvajte, usilovne pracujte a výsledky prídu.

Autor bio:

Nick Galov, vedúci obsahu a komunitný manažér spoločnosti HostingTribunal.com. S dlhoročnými skúsenosťami v oblasti frontovej podpory a administrátora systému, Nick chce zlepšiť webhostingový priemysel ako celok. Prostredníctvom nestranných recenzií a podrobných prípadových štúdií pomáha ľuďom nájsť najvhodnejšieho poskytovateľa hostingu.

Prečítajte si tiež:

 • 5 spoľahlivých spôsobov, ako zvýšiť predaj svojich produktov v roku 2020
 • 5 typov blogov, ktoré sa majú vytvoriť pre príjem z pridruženého marketingu
 • Top 10 najvýnosnejších blogerov sveta
 • Top 10 indických blogerov
 • 12+ spôsobov, ako zarobiť peniaze online pomocou blogu WordPress
 • 10 dôvodov, prečo nie ste úspešný Blogger (a ako byť!)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me